8 років досвіду
15 спеціалістів
800+ обєктів
54+ партнери

Агенція нерухомості "R.Grand"

 Вас цікавить нерухомість в Ужгороді? Ви маєте бажання і можливість купити будинок, земельну ділянку чи квартиру? Тоді Ви потрапили туди куди треба. Завдяки нашій агенції нерухомості Вам вдасться придбати нерухомість на вигідних умовах. Ми працюємо на ринку не перший рік і встигли напрацювати велику клієнтську базу. Нам довіряють тому, що ми пропонуємо комплекс послуг високої якості по вигідним цінам.

 Співробітники агенції особливу увагу звертають на якість запропонованих послуг, а також на дотримання вимог національного законодавства. Не дарма кажуть, що той хто володіє інформацією – володіє світом. Саме тому ми надаємо актуальну і достовірну інформацію про вартість різних об’єктів нерухомості.

  Індивідуальний підхід при підборі нерухомості – це гарантія успіху кожної угоди. Співробітники враховують всі деталі й побажання замовника. Наша агенція нерухомості в Ужгороді заслужила повагу клієнтів, котрі не тільки повертаються, а ще й рекомендують нас своїм друзям і знайомим.

 Чому варто вибрати нашу агенцію нерухомості?

 Як тільки на ринку з’являються нові об’єкти, вони одразу потрапляють в нашу базу нерухомості. Завдяки тому, що каталог поповняється кожного дня, користувачі мають можливість ознайомитися з актуальною інформацією про житлові та офісні приміщення першими в області. В офісі агенції нерухомості працюють консультанти, що пройшли спеціальне навчання і є першокласними спеціалістами в даній сфері.

 Повний спектр послуг, які ми пропонуємо, дозволить Вам за короткий період часу купити чи продати об’єкт нерухомості, взяти або здати в оренду квартиру, будинок, земельну ділянку або нежитлове приміщення, чи вигідно інвестувати тимчасово вільні кошти в нерухомість. Ми допоможемо швидко та з дотриманням всіх юридичних норм підібрати найбільш оптимальний варіант та оформити всі необхідні документи. Це дозволить Вам зекономити дорогоцінний час, гроші та уберегти себе від неприємних помилок.

 Власникам нерухомості ми готові запропонувати список додаткових послуг:

  • Експертна оцінка нерухомості;
  • Юридичний супровід угоди;
  • Послуги перекладача при співпраці з іноземними клієнтами.

 Для того, щоб отримати консультацію від експертів ринку нерухомості, достатньо зв’язатися з нашими представниками. Ми готові знайти Ваш ідеальний варіант в  місті Ужгород, Мукачево, Тячів, Хуст, Берегово, Перечин, Свалява, Іршава. Звертайтеся прямо зараз і Ви не пожалкуєте.
 

Слов'янська набережна, 15, Ужгород, Закарпатська область


​​
​​​​​​Наші контакти в інтернеті
 
 
 
 
     ​​
 
  Агенція нерухомості "R.Grand" 
2021р.
Карта земельних ділянок Закарпаття. Тут можна знайти земельну ділянку для будь-яких потреб й в любому районі Закарпаття
©2017-2019 Гранд | GRAND-HOUSE.UZ.UA All copyrights are reserved.